Reklama

Reklama

Monster Hunter

  • Německo Monster Hunter (více)
Trailer 3

Za hranicemi našeho světa se nachází jiná dimenze, kde vládnou krutá a nebezpečná monstra. Když do tohoto neznámého a nepřátelského prostředí zavleče písečná bouře poručici Artemis (Milla Jovovich) a její elitní jednotku, začíná boj o holý život. V zoufalé snaze vrátit se domů skupina spojí síly s tajemným lovcem (Tony Jaa), jehož schopnosti a zkušenosti jsou pro přežití v nehostinné zemi nepostradatelné. Tým bojovníků musí odrážet nesčetné útoky zákeřných příšer a připravit se na konečné zúčtování... (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (342)

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Přestože má film vše co mi u Paul W.S. Andersona vadí (hlavně ve všech Resident Evilech od 4 dílů) zde mi to ze záhadného důvodu sedlo. Opět je to hodně volná adaptace konzolové/PC série, která má se svou předlohou pramálo společného (našel jsem monstra a kočičí kuchaře) zvlášť co se týká použitého prostředí pouště (hra má rozmanité exteriéry od hustých pralesů, po všemožné hory) ale tentokrát mi to nevadilo. Milla je jako vždy hrozná, Tony pouze skáče a střílí z luku, ale film má parádní tempo, překvapivě povedenou vizuální stránku a pokud se tomu divák přizpůsobí, vypne mozek a přežije herce a jejich dialogy, nic mu nebrání se u filmu pobavit podobně jako u jiných tupých blockbusterů. Po druhém shlédnutí na UHD přidávám hvězdu navíc. Monster Hunter je větší blockuster, než by se mohlo zdát a vychytat pár otravných chyb a mohla to být velká paráda. P.S. z filmových Resident Evilu se mi líbí jen první díl ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Boli časy, keď Paul W.S.Anderson dokazal natočiť ešte celkom seriózny film. Za posledné roky točí iba pekne naleštené hovna. A toto je ďalšie z nich. Chcel by som to skritizovať po všetkých možných stránkach, ale zas úplne mizerné to nebolo. Je tu samozrejme hromada prehnaných scén, nechýba ani úplne nehodiaca sa hudba, no keď to neberiete vážne a sledujete len ako sa tam pobieha hore dolu, tak je to občas aj zábavné, hlavne v závere to je riadne divoký koncert. P.S.: nezabúdajte na scénu za titulkami, ktorá je totálne prepálená. 40% - 2* ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Milla už zabila všechny zombíky a jinou příbuznou havěť a tak se vydala do jiné dimenze, aby si to rozdala s monstry. Nic víc Anderson neavizoval a také si na nic víc nehraje. Je to sice trochu dlouhé, uvítal bych nějaké to gore a animátoři možná mohli zapojit trochu víc fantazie a nabídnout víc méně významných potvor, ale i tak se bylo na co dívat. Písečné monstrum bylo slušné, pavouci křížení s pěchotními brouky ušli a dráček byl dokonce luxusní. Akce je solidní a finále, byť byl jeho konec předvídatelný takřka do nejmenšího detailu, mělo něco do sebe. O hercích to tady samozřejmě příliš není, ale i tak splnili všichni to, co od nich člověk čeká. Za mě spokojenost. 70% ()

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Milla Jovovich a Paul W.S. Anderson sice skončili s Resident Evil a se zombíky, ale jejich Monster Hunter je víceméně to samé. Jen tu jsou draci a dinosauři, jinak ovšem tahle dvojice opět servíruje solidní akci zabalenou do velmi utahaného a nezajímavého příběhu s postavami, u kterých budete rádi, že si zapamatujete jejich jméno. Obstojná akce tu bohužel na body prohrává s nezajímavým příběhem a nudnými hrdiny. Ale od Andersona se snad ani víc čekat nedalo. ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Monster Hunter nabízí z audiovizuálního hlediska ucházející podívanou s pěknými exteriéry a vesměs dobrým a nápaditým vzhledem monster, scenáristicky už to ale taková hitparáda není, což se však dalo s ohledem na režiséra tak nějak i čekat. Hru jsem nikdy nehrál, takže nemohu posoudit, do jaké míry se drží film originálu, avšak dějově mi to přišlo jako slepenec z jiných příběhů - Chvění, Cesta do středu Země, Pravěk útočí (popř. light verze Jurského parku), Riddick, King Kong / 300 (chudáci "ankylosauři") a určitě by se našly další kousky. Postava "kočky" šla naprosto mimo moje chápání, ale budiž. Na jedno zhlédnutí s mozkem v poloze takřka "out of order" je Monster Hunter ideální a nenáročnou volbou na večer. Asi tak! ()

Galerie (59)

Zajímavosti (11)

  • V čase 0:28:17 Link (T.I.) říká, že ho bolí na hrudníku a necítí ruku. Ruku má svěšenou, jako by ji měl ochrnutou, ale od času 0:29:05 s ní normálně hýbe, vyhrnuje si s ní triko a pak ho i oběma rukama trhá. (Ace.A.T.L.)
  • Natáčelo se v Kapském Městě v Jihoafrické republice. (BMW12)
  • Po závěrečných titulcích je možné zhlédnout ještě jednu scénu, která odkazuje na případné pokračování. (Will_X)

Související novinky

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

20.12.2020

Přestože se pokračování Wonder Woman tentokrát zasazené do roku 1984 dočkalo vlny pozitivních reakcí jak z řad diváků, tak i zámořských kritiků, první víkend v kinech se slavné hrdince od DC úplně… (více)

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

06.12.2020

Žádná jiná země na světě momentálně nedisponuje tolika otevřenými kiny, jako právě Čína. Přidejte fakt, že snímek Monster Hunter, filmová adaptace známé herní série, vyloženě cílí na asijský trh, a… (více)

Reklama

Reklama