Reklama

Reklama

Clarksonova farma

(seriál)
  • Velká Británie Clarkson's Farm
Trailer 1

Série(3) / Epizody(24)

Intenzivní, namáhavý a často veselý rok v životě nejnepravděpodobnějšího britského farmáře Jeremyho Clarksona. Připojte se k Jeremymu a jeho partě zemědělských spolupracovníků, kteří čelí nepřízni počasí, neposlušným zvířatům, nereagujícím plodinám a nečekané pandemii. Toto je Jeremy Clarkson, jak jste ho ještě neviděli. (Prime Video)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (51)

Warhaus 

všechny recenze uživatele

,,We never know what Jeremy is gonna to do next..'' tenhle pořad nemá chybu. Vše působí autenticky, poučně, zábavně a celý zážitek je intenzivní celých osm dílů. Od nákupu Lamborghiny traktoru, přes sheepsex až po shánění komabjnu. Každý se doplňuje a vlastně jsem ani jednou nepomyslel, že by mi chyběl někdo z velké trojky, byť na ně Jeremy trefně narážel. Vše je, i přes menší štáb, bezchybně natočeno. Tenhle pořad dokonale vystřídal The Grand Tour. ()

_DAVE_ 

všechny recenze uživatele

Nemohu jinak než za pět, i když mě farmaření obecně rozhodně nebere, děkuji bohu že netrpím předsudky a neměl jsem problém si to pustit. Brilantně natočeno, pečlivě vybraní a taky náležitě přirozeně vtipní Jeremyho parťáci. Samotný Clarkson v úplně jiné pozici než v GrandTour, zde naslouchá, učí se, je velmi submisivní a nechá po sobě štěkat mladého spratka - co ale evidentně velmi dobře ví jak farma funguje. Clarkson ke všem pochodům na farmě pak stejně přistupuje "po svém" a snaží se vymyslet "něco nového", ale často to dopadá jako velká vtipná katastrofa. ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Jsem až překvapen, že mi to přijde zábavnější než Grand Tour. Asi možná proto, že to není tak okatě řízené/strojené a přitažené za vlasy. Také větší než malé množství zajímavých informaci (faktických) spojených se zemědělstvím, pomáhá tlumit absurdní situace na které Jeremy naráží (plechová střecha jako jedna za vše). ()

NiaWolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Clarksonova farma je takový zvláštní seriál. Je to vlastně takový zjednodušený pohled na britské farmaření. Zjednodušený hlavně v tom, že Jeremy si může dovolit rozhazovat peníze a spoléhat se na Kaleb ex machina. Sice tedy poukazuje na strasti zemědělců, zanadává si byrokracii, ale je to spíše takové povrchové. Nicméně seriál je příjemná oddychovka. Nebudete se u něj plácat do kolen, jak jste mohli být zvyklí třeba z Top Gearu, ale Jeremyho humor tu je přítomný, stejně tak jeho nechápavé výrazy a věčná smůla. Celkově je ale prostředí i lidé příjemné. Závěr pak zahřeje u srdce. ()

KIT.HL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poněkud "lehčí", lidštější verze Jezzy...Měl jsem obavu z obvyklého přehánění všeho . To vše naštěstí zůstalo v kulisách pořadu TGT. Zůstala nestrojená nešikovnost a nepraktičnost okořeněná vtipným komentářem  JC. Přidalo se stáří a maskované zmoudření... Pohled na ostrovní farmaření ve velmi příjemném a pohodovém serošku... )) ()

Galerie (41)

Zajímavosti (1)

  • Na začátku epizody popisuje Jeremy Clarkson svůj den na farmě, jehož součástí je příprava rajčatové omáčky. Během přejezdů autem mezi místy své pracovní náplně pozoruje nad sebou letící helikoptéru. Rovněž si můžeme všimnout, v jaké hodině dne se zrovna Jeremy nachází. Jde o odkaz na podobnou scénu z filmu Mafiáni (1990), ve kterém Henry Hill popisuje svůj pracovní den a rovněž dohlíží na přípravu omáčky k těstovinám. (Komanch)

Reklama

Reklama