Song Image

Štíp

ProfileMetalWithATwist

punk with reggae rhythm, melodic down-beat

April 2, 2024 at 1:30 PM

v3

(Verse 1) Sedim si v klidu, u domácího krbu, S občasným zasténáním v rozkroku se drbu. Šel jsem jen v trenkách pro seno na půdu, vlítla mi do nich vosa, štípla mě do údu. (Chorus) Teď jsem smutnej, jak to bolí, co si ten hmyz ještě nedovolí? Brečim. Moc to svědí. Ta svině si někde klidně sedí. Sedí, pak vodletí, já už možná nebudu mít děti. Přikládám pytlíček ledu, za holkou dnes nepojedu. (Verse 2) Snad jí to nebude nějak moc vadit, dneska zústávám doma, musím totiž chladit. Musím ho chladit. A hlavně nechat v klidu. Potom jí zavolám, že za tejden snad přijdu. (Chorus) Teď jsem smutnej, jak to bolí, co si ten hmyz ještě nedovolí? Brečim. Moc to svědí. Ta svině si někde klidně sedí. Sedí, pak vodletí, já už možná nebudu mít děti. Přikládám pytlíček ledu, za holkou dnes nepojedu. (Verse 3) Mezitím v bolestech, vymejšlet budu, co mám si vzít na sebe, až pudu na půdu. Abych se vyhnul té celkem trapné scéně, Bojovat s blbou vosou v trenkách tam na seně. (Chorus) Teď jsem smutnej, jak to bolí, co si ten hmyz ještě nedovolí? Brečim. Moc to svědí. Ta svině si někde klidně sedí. Sedí, pak vodletí, já už možná nebudu mít děti. Přikládám pytlíček ledu, za holkou dnes nepojedu. (Bridge) Těžko moh bych na ní skočit, když nemůžu ani (Chorus) Teď jsem smutnej, jak to bolí, co si ten hmyz ještě nedovolí? Brečim. Moc to svědí. Ta svině si někde klidně sedí. Sedí, pak vodletí, já už možná nebudu mít děti. Přikládám pytlíček ledu, za holkou dnes nepojedu. (Bridge) Těžko moh bych na ní skočit, když nemůžu ani močit. Snad mi to vodpustí, nenechá mě kvůli blbosti. (Verse 4) Vy to pochopíte chlapi, řekněte mi tak se napi. U krbu nevzlykej, chlatej a polykej. A buď rád, že aspoň jednou je ten tvůj penis velikej. (Outro) A buď rád, že aspoň jednou je ten tvůj penis velikej. [Outro, instrumental] (A buď rád, že aspoň jednou je ten tvůj penis velikej. ) (A buď rád, že aspoň jednou je ten tvůj penis velikej. )

0:00

0:00